شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵ - ۵۱ : ۱۳ Saturday, Aug 19, 2006 - 12:51 GMT 
صفحه اصلی خبرنامه‌های آفتاب راهنما نظرات
کاربر مهمان
صفحه کلید فارسی
جستجوى سريع جستجوی پیشرفته
ورود به آفتاب عضويت در آفتاب دعوت از دوستان ثبت صفحه آفتاب من
اخبار ايران و جهان اخبار علمی و آموزشی اخبار علوم پزشکی‌و بهداشتی تفاوت سن بیماران قلبی ایران با اروپا و آمریكا
سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴ ۳۰ : ۰۲ : ۱۰
 |  دفعات نمايش : ۵۰۸۳۷۲ Tuesday, Feb 28, 2006 - 10:02:30
تفاوت سن بیماران قلبی ایران با اروپا و آمریكا
پروفسور هرمز مه منش جراح ایرانی قلب و عروق با هشدار نسبت به كاهش چشمگیر سن بیماران قلبی و بیمارانی كه تحت عمل جراحی قرار می گیرند گفته: متوسط سن بیمارانی كه تحت عمل جراحی قلب قرار می گیرند در ایران به حدود ۵۵ سال می رسد.
نشانگر
پروفسور هرمز مه منش جراح ایرانی قلب و عروق با هشدار نسبت به كاهش چشمگیر سن بیماران قلبی و بیمارانی كه تحت عمل جراحی قرار می گیرند گفته: متوسط سن بیمارانی كه تحت عمل جراحی قلب قرار می گیرند در ایران به حدود ۵۵ سال می رسد.وی تغییرات اساسی در رژیم غذایی و تغذیه، آلودگی هوا، استرس و فشارهای روحی - روانی، عوامل ژنتیكی و كم تحركی دائمی را از مهم ترین علل افزایش بیماری های قلبی در كشور می داند.
روزنامه ايران
بیماری‌قلبی
چاپ | بازگشت
پست‌الکترونیکی گیرنده  
ارسال فرم عضویت آفتاب
درصورتیکه عضو سایت باشید می‌توانید از امتیازات موجود در این بخش بهره‌مند شوید.
ارسال | راهنمای امتیازات
دارو های کلسترول ورم مفاصل را درمان می کند
داروهایی که برای کاهش کلسترول و جلوگیری از بروز بیماری های قلبی مورد استفاده قرار می گیرند می توانند برای بیمارانی که به عارضه ورم مفاصل مبتلا هستند مفید واقع شوند.
۱۵ بهمن ۱۳۸۴
داروی بهبود درد سینه برای بیماران مبتلا به ...
محققان چینی به تازگی دریافته‌اند كه یك جهش شایع ژنتیكی می‌تواند مشخص كند كه چرا درد سینه در میان بیماران قلبی آسیایی با مصرف داروی زیرزبانی نیتروگلیسیرین كمتر از سایر مردم جهان، بهبود پیدا می‌كند.
۸ بهمن ۱۳۸۴
خطرات آنفلوآنزا در بیماران قلبی و سالمندان
مرگ ومیر و عوارض آنفلوآنزا در گروه های در معرض خطر مانند افراد دارای بیماری زمینه ای (بیماران قلبی- ریوی، مبتلایان به دیابت و بیماران كلیوی) و نیز سالمندان، بیشتر از سایر گروه ها است.
۱۰ آبان ۱۳۸۴
خودبیمارانگاری
خودبیمارانگاری اختلالی است كه خیلی از افراد را در دوره ای از زندگی درگیر خود می كند و شروع آن به این صورت است كه علائم بسیار جزیی درد از قبیل تپش قلب، گرفتگی عضلات، رگ های دردناك، ...
۸ آبان ۱۳۸۴
آنفلوانزا برای بیماران قلبی و سالمندان خطرناك ...
مدیر مركز تحقیقات بیماری های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشكی دانشگاه شهید بهشتی گفت: مرگ و میر و عوارض آنفلوانزا در گروه های در معرض خطر مانند افراد دارای بیماری زمینه ای (بیماران قلبی ـ ریوی، مبتلایان به دیابت و بیماران كلیوی) و نیز سالمندان، بیشتر از سایر گروه هاست.
۲ آبان ۱۳۸۴
دوماهنامه معماری
مرکز مطالعات اقتصادی آریا سهم
Google